Kabel USB z wejściem dostosowanym do każdego modelu

Jak wiadomo popularne urządzenia różnią się ze względu na stosowane w nich gniazda i nie tylko. Jednak to właśnie rodzaj wejścia ma decydujące znaczenie, gdy chcemy kupić odpowiedni kabel. Najważniejsze, to upewnić się w jaki rodzaj gniazda wyposażone jest nasze urządzenie. Jeśli natomiast posiadamy inne, zewnętrzne urządzenie, z którym chcielibyśmy się połączyć ale nasz aparat nie jest kompatybilny, z pewnością przydałby się nam adapter. Dzięki takiej prostej przejściówce możemy połączyć urządzenia z prowizorycznie innymi łączeniami. W naszej bogatej ofercie mamy do wyboru również rozłączki (czy też rozgałęźniki lub rozdzielniki) do naszych urządzeń, abyśmy bez zbędnych modyfikacji mogli podłączyć do nich więcej akcesoriów.

Dopasuj długość kabla i ładowarki do Twojej wygody

Większość fabrycznie dołączanych kabli w ładowarkach do telefonów jest bardzo krótka. Sprawia to, że ładowanie z jednoczesnym korzystaniem z telefonu jest bardzo niewygodne. Warto więc - dla swojej wygody i niewielkim kosztem - wymienić kabel ładujący na dłuższy. Jego przepustowość mocy się nie zmniejszy, a będziemy mogli oglądać filmy czy przeglądać social media korzystając ze swojego smartfona lub tabletu, podczas gdy on będzie ładował swój akumulator. Jest to duże ułatwienie, zwłaszcza dla osób, u których bateria w telefonie nie należy do najlepszych. Dla naszej wygody możemy również zdecydować, czy wolimy kabel typu płaskiego, który lepiej i nowocześniej wygląda, czy tradycyjny, okrągły. Wszystko zależy od naszego gustu i tego, co nam się bardziej podoba.

Z wejściem Jack do słuchawek, lighting, lub nowoczesny USB typu C

Ostatnimi czasy nastąpiła kolejna poważna zmiana w świecie technologii. Mianowicie w życie wszedł nowy typ gniazda USB, czyli typ C. Jest to o tyle wygodny model, że nie trzeba sprawdzać, czy dobrą stroną wkładamy naszą wtyczkę, gdyż jest ona symetryczna. Oznacza to, że nie ważne jak będziemy celować w otwór naszego urządzenia, próba zawsze zakończy się sukcesem. USB typu C jest kolejnym rewolucyjnym krokiem, który zapewne w niedługim czasie całkowicie zastąpi popularne teraz porty USB. Jako jego następca już teraz wchodzi dosyć powolnym, ale zdecydowanym krokiem na rynki i zastępuje tradycyjny port we wszystkich nowszych modelach smartfonów i innych urządzeń. Warto zatem wyposażyć się w taki kabel, by móc połączyć do swoich przyrządów również najnowsze aparaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl