Kolorowy case w Twoim ulubionym odcieniu!

Uniwersalne etui, które świetnie sprawdzi się i będzie chronić nasz smartfon w każdej sytuacji. Klasyczny wygląd i brak nieporządanych dodatków czy nadruków będzie na pewno wyborem osób, które lubią bardziej standardowe rozwiązania. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów łączy w sobie elegancję z użytecznością, co sprawia, że tego typu silikonowy futerał może nosić każdy, jednak takie jednokolorowe, gładkie etui adresowane jest przede wszystkim dla osób ceniących sobie użyteczność i prostotę świetnych rozwiązań.

Silikonowy pokrowiec na co dzień

Właśnie to jest najlepszą cechą tak klasycznych rozwiązań w różnego typu akcesoriach - można ich używać codziennie, w pracy, w swoim wolnym czasie poza nią, a także na wakacjach, a one wciąż wyglądają estetycznie i zawsze pasują do sytuacji. Efektywność standardowych rozwiązań stanowczo docenia wiele osób, a ich użyteczność często przewyższa pozostałe. Warto wyposażyć się w tego typu ochraniacz na telefon chociażby asekuracyjnie i mieć tego typu silikonową osłonę nawet jako drugi czy trzeci produkt w swojej kolekcji.

Etui z powerbankiem

W naszej ofercie posiadamy również pokrowiec z wbudowaną baterią firmy Remax o pojemności 3200 mAh. Takie etui z wbudowanym akumulatorem jest idealną alternatywą dla osób ceniących wygodę, które nie chcą osobno nosić dodatkowego backupu energii, tylko wolą mieć go połączonego z plecami case'a. Taka obudowa z dodatkową baterią świetnie sprawdzi się w różnego typu sytuacjach oraz na wyjazdach, ale także w mieście, zwłaszcza jeśli posiadamy nie zbyt mocną baterię w naszym smartfonie. Jeśli nasz własny akumulator nie starcza na długo i pragniemy połączyć ochronę telefonu z jego dłuższą żywotnością na co dzień jest to wybór perfekcyjny. Przez zastosowanie takiego zabiegu ogólna pojemność baterii się zwiększy i energii starczy nam na dłużej, a 3200 mAh zastosowane w naszej obudowie z powerbankiem powinno całkowicie wystarczyć do przeprowadzenia ważnych rozmów czy sprawdzenia informacji w internecie nawet, jeśli bateria w telefonie jest na prawdę na niskim poziomie.

 

Premium Jednokolorowe

Etui  Exclusive Full Protection Black Etui Exclusive Full Protection Black
Producent: Telefon4u
Cena: 49,00 zł 99,00 zł
 • promocja
Etui  Exclusive Full Protection Rose Gold Etui Exclusive Full Protection Rose Gold
Producent: Telefon4u
Cena: 49,00 zł 99,00 zł
 • promocja
Etui Classic Collection Case Full Black Etui Classic Collection Case Full Black
Producent: Telefon4u
Cena: 39,00 zł 59,00 zł
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Etui Exclusive Full Protection Gold Etui Exclusive Full Protection Gold
Producent: Telefon4u
Cena: 49,00 zł 99,00 zł
 • promocja
Etui Exclusive Full Protection Red Etui Exclusive Full Protection Red
Producent: Telefon4u
Cena: 49,00 zł 99,00 zł
 • promocja
Etui Exclusive Full Protection Silver Etui Exclusive Full Protection Silver
Producent: Telefon4u
Cena: 49,00 zł 99,00 zł
 • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl